Ankieta NPS 2017 – [Konkurs Walentynkowy] – Aktualizacja

Drodzy Państwo,

Dziękujemy wszystkim za liczne uczestnictwo w ankiecie "Let Us Grow”, która miała na celu ocenę jakości usług świadczonych przez firmę Translmed. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie cenne komentarze, pochwały a także słowa krytyki, które wykorzystamy do poprawy jakości świadczonych przez nas usług.  
Bazując na Państwa odpowiedziach, wyliczyliśmy wskaźnik Net Promotor Score (NPS), aby zbadać poziom satysfakcji naszych Klientów.  Firma Translmed osiągnęła w roku 2017 NPS=60.

Według badań F. Reichhelda, twórcy wskaźnika NPS, średnia wartość NPS mieści się w przedziale 10-15 (link). W przypadku światowej czołówki NPS sięga 50-80. Dla przykładu firma Apple uzyskała wskaźnik NPS=66, Harley Davidson NPS=81 a firma Amazon NPS=73 (link).
Tak wysoki wskaźnik NPS, jest potwierdzeniem naszego profesjonalizmu w działaniu oraz faktu, iż wywiązujemy się ze zobowiązań bez zarzutu. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu nasza firma stale umacnia swoją pozycję na rynku, zdobywając poparcie i zaufanie nowych klientów.

28% Klientów to osoby, które korzystają z naszych usług krócej niż rok, 52% to osoby, które korzystają z naszych usług od 1-3 lat. Aż 86.67% respondentów oceniło, że nasze usługi są wysokiej jakości. Dziękujemy wszystkim Klientom za zaufanie naszej firmie. To dzięki Wam Translmed może się rozwijać.

Wśród uczestników ankiety, którzy podali nam swój adres mailowy zostaną wylosowane 14 lutego trzy atrakcyjne nagrody Walentynkowe, ufundowane przez firmę Pixie Cosmetics, pierwszego polskiego producenta kosmetyków mineralnych, opierających się wyłącznie na naturalnych, przyjaznych skórze i zdrowiu recepturach (link do katalogu online).

W dniu Św. Walentego firma Pixie Cosmetics oferuje ponadto 15% rabatu na zakupy w sklepie internetowym z kodem love2017 oraz darmowy podkład do pędzla!

Dziękujemy za współpracę
Zespół Translmed

 

Pixie Cosmetics

Jesteśmy pierwszym polskim producentem kosmetyków mineralnych. Nasze produkty powstają z pasji i fascynacji bogactwem otaczającej nas przyrody. Opierają się wyłącznie na naturalnych, przyjaznych skórze i zdrowiu recepturach. Nasza historia rozpoczęła się w 2009 r.
Tworzymy po to, aby oczarowywać zmysły, aby kobiety na całym świecie czuły się piękne i wyjątkowe. Naszą misje realizujemy poprzez:

  • Innowacyjność – nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań i unikalnych składników, by z ich pomocą osiągać doskonałe rezultaty, które zaskakują swoja niepowtarzalnością
  • Szczegółowość – dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy detal, jesteśmy świadomi tego, że to właśnie one tworzą całość i sprawiają, że każdy produkt otrzymuje swoją osobowość
  • Naturalność – promujemy naturalną drogę do piękna; stawiamy na naturalne składniki i ich dobroczynny wpływ na skórę i zdrowie
  • Wyobraźnia – wierzymy, ze każdy dzień zasługuje na odrobinę fantazji, dlatego rozbudzamy zmysły, wprowadzamy w intrygujący, zaczarowany świat, pełen tajemnic

Naszą inspiracją jest bogactwo natury i piękno zaczarowanego świata, pełnego tajemnic. Chcemy, aby każdy nasz produkt, który oddajemy w Państwa ręce, był tego świadectwem.

Link do sklepu: www.pixiecosmetics.pl
Link do profilu Facebook: https://www.facebook.com/PixieCosmetics/
Link do katalogu online: https://pixiecosmetics.pl/katalog/