Net Promoter Score ∣ 2018

 

W celu poznania opinii naszych Klientów oraz oczekiwań jakie powinniśmy spełniać, Translmed Publishing Group prowadzi coroczne badania ankietowe. Przeprowadzona w minionym miesiącu ankieta, kolejny raz pokazała jak wielu naukowców darzy zaufaniem świadczone przez nas usługi.

Aż 89,17% osób wyraziło zadowolenie z naszych usług i wskazało chęć kontynuacji współpracy w przyszłości zostawiając pochlebne komentarze, np.,

“Tłumaczenia są na wysokim poziomie, zawsze na czas.”, “Zawsze terminowa i profesjonalna korekta.”, “Jestem bardzo zadowolona z obsługi Klienta i jakości usług. Jak również istotny jest fakt, że firma reaguje na indywidualne potrzeby Klienta w postaci np ekspresowych usług”, “zlecone korekty były na bardzo dobrym poziomie, wszystko na czas i z dbałości o szczegóły. Bardzo dobry kontakt z biurem”.

Uzyskany przez nas wysoki wskaźnik Net Promoter Score (=79), jest potwierdzeniem naszego profesjonalizmu w działaniu oraz faktu, iż wywiązujemy się ze zobowiązań bez zarzutu. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu nasza firma stale umacnia swoja pozycję na rynku, zdobywając poparcie i zaufanie nowych Klientów.

Jednocześnie dziękujemy za wszystkie krytyczne uwagi (np. “ Trudności w komunikowaniu się z biurem.”, “Prawidłowo wykonana korekta językowa i klarowne uwagi dotyczące tekstu. Niekiedy jednak, w przypadku gdy korektor ustosunkowuje się ogólnikowo do nieprawidłowo przetłumaczonego zdania, pomocne byłyby przykłady jak to konkretnie wykonać.”), które pozwolą nam wprowadzić odpowiednie zmiany w procesie kontroli jakości tak, aby świadczone usługi stały na jeszcze wyższym poziomie. Jak jedna z uczestniczek ankiety zauważyła “Oceniłam świadczone przez Państwa usługi na “9/10” ponieważ cenię sobie solidność, dokładność i terminowość. “9” bo zawsze można jeszcze coś zmienić na lepsze.”