22 November 2014

Kontakt

Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych oraz Profesjonalnej Korekty Językowej

Biuro w Polsce jest otwarte od 10.00 do 19.00 (poniedziałek – sobota). W tym zakresie czasowym odbieramy telefony. W przypadku nieodebrania telefonu z naszej strony prosimy pozostawić informację (telefon kontaktowy lub adres emailowy) na skrzynce głosowej. Oddzwonimy lub odpiszemy do Państwa niezwłocznie.

Osoba odpowiedzialna za kontakt z Klientem: Tomasz Jaworski
email:  translmed@translmed.com

 
Siedziba:
Os. Stare Sady 78/27
98-300 Wieluń, Polska
Telefon: +48 691 641 864
czynny od 10:00-19:00 (Pon-Sob)
 

Jeżeli nasza linia telefoniczna jest zajęta, prosimy zadzwonić później lub pozostawić wiadomość. 

 

Proces realizacji zlecenia: Zlecenie jest przyjmowane drogą e-mailową. Po otrzymaniu zlecenia, wysyłamy drogą elektroniczną potwierdzenie jego realizacji. Po wykonanym zleceniu (korekty językowej lub przekładu) dokument jest odsyłany do Klienta. Jeżeli Klient nie zgłasza wątpliwości co do zrealizowanej usługi, wówczas wysyłana jest listownie Faktura na wskazany adres korespondencyjny lub drogą emailową (tzw. faktura elektroniczna).

Dla Klientów:

Zależy nam na długoterminowym wspieraniu naszych Klientów, dlatego stworzyliśmy plan “PRE-PAID“, za pomocą którego Klient może utworzyć u nas konto i dodać na nie przedpłacony kredyt. Klient otrzymuje unikalny kod dostępu, który jest używany podczas przesyłania dokumentów. Koszty wszystkich prac redakcyjnych są odejmowane od salda całkowitego. W dowolnym momencie Klient może doładować saldo konta. Przedpłacony kredyt może być wykorzystany w dowolnym czasie w ciągu 24 miesięcy od daty wygenerowania unikalnego kodu dostępu. Aby uzyskać więcej informacji na temat planu “PRE-PAID”, skontaktuj się z naszym zespołem na translmed@translmed.com

Powierz nam swoją pracę. Pomagamy naukowcom odnieść sukces.