15 February 2017

Opinie

Przeczytaj, co mówią o nas nasi Klienci. Pisownia pozostawiona w oryginale.

W odniesieniu do pytania (Czy poleciliby Państwo naszą usługę znajomemu/współpracownikowi? Na zadane pytanie można odpowiedzieć w skali od 0-10), proszę krótko uzasadnić dlaczego uzyskaliśmy taką a nie inną ocenę.

– Po ostatnich korektach zwiększyła mi się częstość akceptowanych publikacji (dawania szans także)…. M.in. zaakceptowana została przez Państwa skorektowana praca w Pharmacological Reports. Teraz dali szanse (niewielkie poprawki) w Drug and Alcohol Dependence (Państwo wykonywali korektę). W związku z tym na pewno korekta językowa (certyfikat) wiele daje.

– Bardzo dziękuję za przesłane podziękowania i również dziękuję za dotychczasową współpracę. Efektem naszych działań jest aktualnie już 7 publikacji w tym dwie opublikowane w najlepszym czasopiśmie na świecie z zakresu chemii medycznej – Journal of Medicinal Chemistry (2015 i 2017).

– Kilkakrotnie korzystałem z Państwa usług, które wg mojej opinii oraz wydawnictw (angielskich i amerykańskich) są na bardzo wysokim poziomie.

– terminowość! gwarancja dostarczenia tłumaczenia na ustaloną datę, jakość tłumaczenia, bezproblemowe dostarczanie faktur.

– Dobrze i szybko.

– Dobra jakość tłumaczenia w stosunkowo krótkim czasie i przy rozsądnej cenie.

– Cenie profesjonalizm i doceniam wysiłek włożony w sukces firmy – to zawsze procentuje.

– Szybkość, elastyczność, zaufanie, profesjonalizm, brak większych uwag ze strony redakcji czasopism, do których wysyłamy prace.

– Szybka i fachowa obsługa.

– Po korekcie językowej w Translmedzie nie miałam żadnych problemów z akceptacją manuskryptu w wybranym przeze mnie czasopiśmie.

– Bardzo rzetelna korekta, jasne komentarze, szybko i w przystępnych cenach.

– termin zgodny za założonymi, brak uwag od recenzentów artykułu co do tłumaczenia.

– Dość szybka, ale najwazniejsze mega profesjonalna obsluga – korzystalismy z weryfikacji tekstów naukowych, chemicznych w j. angielskim. Po sprawdzeniu przez Translmed nie było najmniejszych zarzutów w odniesieniu to języka.

– Usługa została wykonana rzetelnie, zgodnie z moimi oczekiwaniami.

– Mozna liczyc na dodatkowa pomoc konsultantów, nawet po dłuższym czasie od pierwszej korekty jezykowej. Szybka realizacja zleceń. Miły personel.

– Szybko, profesjonalnie, bez zbędnych formalności.

– Bardzo dobra jakość usług w zakresie korekty językowej, możliwość wyboru typu korekty. Dobry kontakt z pracownikami Translmed. Wysoko oceniam też szybkość wykonania zleceń.

– Kilkukrotnie poleciłam już Państwa firmę innym współpracownikom/współautorom publikacji. Do tej pory byłam bardzo zadowolona z jakości wykonywanych usług, a poza tym czas realizacji korekty jest bardzo krótki – wcześniej korzystałam z usług w innych firmach i czas realizacji to minimum 3 tygodnie, jakość tłumaczenia nie zawsze była adekwatna do ceny. Dodatkowo, zawsze przed przystąpieniem do korekty pytacie Państwo do jakiego czasopisma chcemy wysłać artykuł, co świadczy o Państwa profesjonalizmie i zaangażowaniu. Poza tym, w podziękowaniu za korzystanie z Państwa usług wysyłacie od czasu do czasu rabaty na usługi w Państwa firmie 😉

– Dzialacie Panstwo szybko, sprawnie i skutecznie. Potwierdzeniem tego sa przyjete wszystkie poprawione przez Was publikacje.

– profesjonalne i szybkie wykonanie zleceń.

– dobre tłumaczenia i certyfikat.

– Szybkie tłumaczenia i profesjonalny język specjalistyczny. Brak zwrotów artykułów lub tekstów do korekty jezykowej.

– Jak do tej pory szybki termin realizacji zlecenia, brak zastrzeżeń co do merytorycznej strony tłumaczenia, w kilku recenzowanych czasopismach dobra ocena poprawności językowej tłumaczenia.

– 1. korekta tekstu przez native spaekera zdecydowanie poprawiła jego jakość, 2. krotki termin realizacji, 3. Sprawnie i miło.

– Szybki czas realizacji tłumaczenia.

– W mojej opinii, firma Translmed ma bardzo profesjonalne podejście do klienta. Obsługa jest na bardzo wysokim poziomie: firma bardzo szybko odpowiada na zadane pytania. Co ważniejsze, bardzo szybko wywiązuje się z powierzonego jej zlecenia i daje możliwość dalszej konsultacji przesłanego tekstu.

– Wysoka jakość usługi, szybka realizacja.

– Tak, ponieważ jestem zadowolona. Państwa firmę polecili mi koledzy, którzy już kilka lat korzystają z usług. Ponadto, ceny są konkurencyjne.

– Rzetelność tłumaczeń i korekty językowej. Terminowość. Przystępna cena.

– Zlecenie zostało wykonane szybko i profesjonalnie.

– 1. Łatwy kontakt, 2. Specjalistyczne tłumaczenia medyczne/farmaceutyczne/chemiczne, 3. Korekta językowa, wystawianie certyfikatu językowego dla recenzentów oraz edytorów, 4. Zniżki procentowe co jakiś czas.

– Przede wszystkim wysoka jakość wykonania usługi. Dodatkowym Państwa atutem jest komunikatywność i w moim przypadku również nieszablonowy zakres świadczonych usług.

– 1. rzetelna, zrobiona zgodnie z umówionym terminem, 2. elastyczna – praca do tłumaczenia była dosyłana etapami, 3. profesjonalny angielski.

– Translmed świadczy usługi tłumaczeń i korekty językowej na wysokim poziomie. Zwłaszcza w tak trudnej dziedzinie jak teksty specjalistyczne (naukowe). Jakość i szybkość wykonania usługi są zdecydowanie godne polecenia.

– Wszystkie teksty wysłane do tłumaczenia są szybko oraz tłumaczone tak, że recenzenci artykułów naukowych nie maja zastrzeżeń. Współprace również oceniam na 5+.

– Liczy się fachowość (nie miałem żadnych uwag do korekty ze strony wydawnictw amerykańskich i angielskich), krótki termin realizacji oraz konkurencyjna cena.

– korekty ułatwiły przyjmowanie artykułów do publikacji.

– Czas oczekiwania na tłumaczenie tekstu nie jest zbyt długi. Dokładność tłumaczeń specjalistycznych tekstów.

– tłumaczenia wykonywane są szybko i profesjonalnie. Nie ma problemu w kontakcie z pośrednikiem w sprawach problemowych.

– Szybka i wysokiej jakosci korekta.

– Szybki czas realizacji usługi, bardzo dobry kontakt, fachowa obsługa i rozsądna cena.

– Wysoka jakość usług, szybki kontakt, pełen profesjonalizm.

– terminowość, konkretność, szybkość realizacji.

– Korzystam z waszych usług już parę lat (tłumaczenie i korekta na róznych poziomach) i jestem bardzo zadowolona z poziomu i szybkości wykonania pracy. Po korekcie a nie jednego razu nie było uwag do języka artykuła, dlatego zaproponowałam usługi waszego biura moim kolegom.

– Wysoką ocenę przyznaję w związku z profesjonalnym podejściem, bardzo dobrym kontaktem z klientem i pewną elastycznością. Jakość korekty była na wysokim poziomie.

– Firma jest bardzo przyjazna dla klienta i w krytycznej sytuacji stara się pomóc niezależnie od okresu realizacji usługi (usługa w relatywnie krótkim czasie w okresie przedświątecznym).

– Szybka i kompetentna pomoc w korekcie tekstu.

– szybki kontakt i rzeczowe podejście, certyfikaty na przetłumaczony materiał co jest często niezbędne przy publikacji materiałów w artykułach z lista A MNiSzW oraz konkurencyjna cena i wystawianie faktury.

– bardzo łatwy kontakt, krótki czas oczekiwania na odpowiedź, możliwość kontaktu mailowego, profesjonalne tłumaczenie lub korekta tekstów.

– szybkie tlumaczenie.

– Że względu na Szybkość i rzetelność.

– Korzystam z Waszych usług od kilku lat. Polecam z względu na terminowość (krótkie terminy wykonania usługi) i jakość wykonanych usług (tłumaczenie autoreferatu habilitacji).

– profesjonalne usługi.

– Wykonane prze Państwa tłumaczenie było dobre i wykonane szybko.

– Ostatnia usługa korekty językowej (brytyjski ang) była na tyle bezbłędna, że bardzo wymagająca redakcja zaakcentowała wersję bez uwag.

– Szybko i solidnie wykonane tłumaczenia oraz korekta językowa.

– jakość usługi bardzo dobra.

– Usługa tłumaczenia i korekty na bardzo wysokim poziomie merytorycznym; Krótki termin realizacji; Rzetelność i słowność; Bardzo dobry kontakt z klientem.

– Ze względu na “skuteczność ” Państwa tłumaczeń/ korekt w przypadku zgłaszania artykułów do czasopism anglojęzycznych.

– Szybka realizacja zlecenia, dobry kontakt, pomoc w wyjątkowych sytuacjach.

– Kontakt oraz wykonanie usługi odbyło się bez zarzutów.

– Jestem zadowolony. Jesteście dobrzy w tym co robicie.

– relatywnie niska cena; amerykańscy lektorzy. Bardzo dobra wymiana informacji ze specjalistą ds. Kontaktów z Klientami.

– Będę polecać Translmed bo jak dotąd się nie zawiodłam.

– Duży plus za szybkość w realizacji zadania.

– Myślę, że jakość usług jest na tyle wysoka, że nie ma potrzeby wprowadzania jakichkolwiek zmian.

– polecam Traslmed znajomym.

– Usługi Firmy mogę z całą pewnością polecić innym osobom.

– Moja uwaga “TAK TRZYMAĆ”. Na pewno będę korzystał z Państwa usług w przyszłości, mimo, mam adresy firm konkurencyjnych.

– Już poleciłem Państwa usługi i znajomi są też bardzo zadowoleni.

– Korzystam z Państwa usług z uwagi na największe dopasowanie do moich aktualnych potrzeb.
Nic bym nie poprawiał.

– Mam nadzieję, że tak samo dobrze będzie się układała współpraca przy kolejnych tekstach.

– Z mojego punktu widzenia nie trzeba nic poprawiać. Było super!!