23 November 2014

“Stawiamy na Jakość, a nie na Ilość”

Oferujemy pełne wsparcie (przekład & profesjonalna korekta językowa) dla jednostek naukowych, jak również przemysłu, małych i średnich firm

Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych oraz Profesjonalnej Korekty Językowej Translmed Publishing Group (TPG) specjalizuje się w kompleksowej obsłudze indywidualnych odbiorców z różnych jednostek naukowych jak również firm, w zakresie tłumaczeń specjalistycznych oraz korekt językowych w języku angielskim.

W ciągu dwóch dekad działalności na rynku zdobyliśmy obszerną wiedzę na temat tłumaczeń specjalistycznych i korekt językowych. Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych i konkurencyjnych firm działających na rynku polskim. Każdy fragment przedłożony do przekładu jest projektem, który podlega indywidualnemu podejściu w celu zapewnienia Państwu najwyższej jakości.

W przeciwieństwie do większości obecnych na rynku firm stawiamy na jakość i doświadczenie. Każdą osobę należącą do naszego Zespołu wyróżnia długoletnie doświadczenie zawodowe na polu naukowym, medycznym jak również związanym z przekładem tekstów. Głównymi edytorami nadzorującymi projekty są: co-edytor Buckingham Journal of Language and Linguistics w UK oraz copyedytor z USA z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w wydawnictwie Elsevier. Naszymi konsultantami naukowymi są specjaliści, którzy swoje wieloletnie doświadczenie naukowe zdobywali między innymi w BTI (Cornell University), UCLA i Stanford. Sukces naszego Zespołu i doskonała opinia u Klientów jest wynikiem niezmiennie wysokiego profesjonalizmu we wszystkich aspektach realizacji projektu.

Nasze biuro specjalizuje się w zakresie tłumaczeń specjalistycznych, weryfikacji językowej (proofreading), lekkiej oraz cięzkiej copyedycji tekstów oraz konsultacji naukowej (redagowanie tekstu tzw. developmental editing).

Translmed zajmuje się tłumaczeniami materiałów z zakresu medycyny, biochemii, genetyki, biologii, farmacji, fizyki, matematyki oraz chemii. Podejmiemy się również realizacji zleceń z zakresu psychologii, ekonomii, bankowości, finansów, handlu, księgowości oraz rachunkowości. Oferujemy Państwu korektę językową zgodną z różnymi standardami takimi jak AMA, APA, CMS, etc.. Wykonujemy także formatowanie tekstów zgodnie z wymogami różnorodnych czasopism naukowych. Jako nieliczni posiadamy w swoim gronie doświadczonych korektorów tekstów sporządzonych w edytorze LaTeX (TeX).

Naszym nowym i powracającym Klientom proponujemy rabaty oraz Kartę Stałego Klienta (KSK; link).

  Czynimy publikowanie łatwym, tak abyście mogli skoncentrować się wyłącznie na badaniach.

Wybierając TPG otrzymują Państwo:

 

  • Sprawne zarządzanie projektem “start-to-finish”.
  • Profesjonalistów, którzy “go the extra mile” – wykonają więcej niż jest wymagane/oczekiwane, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość.